regulamin


Realizujemy dostarczanie przesyłek kwiatowych wyłącznie na terenie osiedla Fordon w Bydgoszczy. Zamówienia na terenie Bydgoszczy z wyłączeniem Osowej góry realizujemy po kontakcie telefonicznym. By dokonać wysyłki kwiatów w okolicach Bydgoszczy oraz na Osową Górę należy skorzystać z linku poczty kwiatowej interflora. Dbamy o to, by były one najwyższej jakości, gwarantując przy tym terminowość dostawy.
Jeżeli w wyznaczonym przez Państwa czasie dostarczenia przesyłki kwiatowej, Odbiorcy nie będzie pod wskazanym adresem, kurier pozostawi wiadomość, w której zawarta będzie informacja o przesyłce, adresie kwiaciarni realizującej zamówienie oraz o danych kontaktowych ekspreskwiatowy. .
1. Odwiedzając naszą kwiaciarnię osobiście. .
2. Telefonicznie, faxem lub pocztą elektroniczną .
3. Składając zamówienie on-line .
1. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej kwiaciarnii, zapoznania się osobiście z pracami wykonywanymi przez naszych florystów Bydgoszcz - Fordon ul.Rataja 10A .
2. Zamówienia telefoniczne, faksem i przez e-mail Mogą Państwo do nas dzwonić lub wysłać faks w dni robocze i soboty od 7.00 do 19.00 czasu środkowoeuropejskiego - niedziele od 9 do 17 na numer +48 523438239 . Zamówienia można składać pod adresem prestizfordon@o2.pl Aby zamówienia mogło zostać przyjęte do realizacji, należy udzielić nam następujących informacji: .
O sobie - nadawca: .
1. Nazwisko, adres i numer telefonu .
2. Metoda płatności .
Rozliczenia tranzakcji kartą kredytową i E-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem centrum rozliczeniowego Dotpay. .
Zamówienia spoza Polski przyjmujemy przelewem bankowym. .
Możliwości płatnicze dostępne dla zamówień pochodzących z Polski: .
* przelew bankowy .
* przekaz pocztowy .
* płacenie gotówką w siedzibie firmy (Bydgoszcz - Fordon ul.Rataja 10A ) .
Na życzenie dostarczamy zwrotne potwierdzenie odbioru. UWAGA!Jeśli chcą Państwo dokonać płatności przekazem pocztowym lub przelewem bankowym, potwierdzenie przekazania należności należy wysłać do Kwiaciarni Prestiż faxem (+ 48 523438239 ) lub na adres e-mail (prestizfordon@o2.pl) przed datą dostarczenia przesyłki lub złożyć zamówienie trzy dni wcześniej. .
Jeśli wolą Państwo zapłacić gotówką, zapraszamy do firmy Bydgoszcz -Fordon ul.Rataja 10A; od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 20.00. Płatność musi zostać dokonana najpóźniej na dzień przed terminem dostarczenia przesyłki. .
O adresacie: .
1. Nazwisko, adres i numer telefonu. .
2. Dodatkowe informacje dotyczące dostarczenia zamówienia takie, jak sposób dotarcia do danego obiektu. Gdy wysyłają Państwo kwiaty: jakiego koloru, jakie kwiaty? Czy odbiorcą jest mężczyzna czy kobieta? Z jakiej okazji są kwiaty? Czy zwróciło Państwa uwagę coś na naszej stronie? .
3. Dzień i czas dostawy - potrzebujemy minimum 3 godzin na dostarczenie Państwa zamówienia. Więcej szczegółów na ten temat w czas dostawy. .
Anulowanie zamówienia i/lub zmiany .
W razie potrzeby kwiaciarnia Prestiż z przyjemnością pomoże Państwu dokonać zmian w zamówieniu. Można je zmienić lub anulować w ciągu 30 minut od jego złożenia lub co najmniej na 36 godzin przed realizacją dostawy. Anulowanie lub zmiany można wprowadzać e-mailem, telefonicznie lub faksem. Prosimy o podanie lub przygotowanie sobie numeru zamówienia. .
Reklamacje .
Do reklamacji należy dołączyć nr.zamówienia,informacje o nadawcy,informacje o odbiorcy oraz cyfrowe zdjęcie pokazujące produkt dostawy.Wszystkie reklamacje muszą być zgłaszane jak najszybciej po dostawie i najpóźniej w ciągu tygodnia od daty dostawy. Do reklamacji dołączamy klauzule: .
Dane osobowe są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.(Dz.u.Nr133,poz.883)w sposób unieożliwiający dostęp do nich osobom trzecim .
KWIACIARNIA Prestiż Piotr Rajchenbach .
86-005 Bydgoszcz - Fordon .
ul.Rataja 10A .
tel./fax (052) 3438239 .
NIP 554-110-59-60 .
E-MAIL: prestizfordon@o2.pl .
nr.rachunku.bankowego.
PKO.BP.28102014620000730200520783 .
adres siedziby firmy .
ul.Połczyńska 6/5 .
85-711 Bydgoszcz

Twój adres IP: 35.175.187.91
© 2009 SKprestiż. Maszyneria ZenCart.
Opracowanie GRAFPIT, real.informat. ETEr